close
تبلیغات در اینترنت
انشا درباره روز معلم

ژیگول - برترین مجله تفریحی ایرانی

انشا درباره روز معلم

انشا,انشا معلم,انشا درباره معلم,انشا روز معلم,انشا درباره روز معلم,ژیگول,

به نام خدا. در کنار پنجره نشسته بودم و داشتم به درختان حیاط نگاه می کردم که ناگهان برگی از درخت افتاد و یادم آمد(!!!) که روز معلم است و موضوع انشای این هفته هم روز معلم است. دفتر خود را باز کردم و انشایم را نوشتم:معلم مانند شمعی است که می سوزد و برای ما نور و گرما تولید می کند. معلم ما…

صفحه نخست
تماس با مدیریت
انجمن صالحین
ساخت کد QR
رنگ های فلت
سفارش ترجمه
تمام ابزار ها
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد :
ایمیل :
نام مستعار :
کد امنیتی : کد امنیتیبارگزاری مجدد

انشا درباره روز معلم

دیدگاه

به نام خدا. در کنار پنجره نشسته بودم و داشتم به درختان حیاط نگاه می کردم که ناگهان برگی از درخت افتاد و یادم آمد(!!!) که روز معلم است و موضوع انشای این هفته هم روز معلم است. دفتر خود را باز کردم و انشایم را نوشتم:

معلم مانند شمعی است که می سوزد و برای ما نور و گرما تولید می کند. معلم ما را خیلی زیاد دوست دارد‌‌‌‌٬ چون به ما درس می دهد و تلاش می کند که باسواد شویم تا درآینده بتوانیم کار خوبی پیدا کنیم. معلم به ما درس زندگی کردن می آموزد و به ما یاد می دهد که باید با همه و با خانواده خود مهربان باشیم. او ما را مثل فرزندان خودش دوست دارد و به ما احترام می گذارد. معلمی شغل پیامبران است. چون آنها هم به مردم درس اخلاق و خوب زندگی کردن را یاد می دادند. آنها می گفتند که خداوند انسانها را آفریده است و برای اینکه آنها خوب زندگی کنند٬ نیاز به معلمانی خوب دارند. پس ما هم برای اینکه خوب باشیم نیاز به معلم داریم. بعضی از معلمان به دانش آموزان کتک می زنند. آنها دشمن ما نیستند و اگر هم به ما کتک می زنند به خاطر این است که درس بخوانیم و چیزهای خوب یاد بگیریم و تنبلی نکنیم. من معلمم را دوست دارم و دست او را می بوسم. معلم نباید بین دانش آموزان فرق بگذارد و باید به همه آنها به یک چشم نگاه کند. روز ۱۲۲ اردیبهشت روزی است که آقای مرتضی مطهری شهید شدند و نام این روز٬ روز معلم شده است. ما هر سال این روز را جشن می گیریم و به معلمان خودمان هدیه می دهیم. معلم عزیزم روزت مبارک.           اردیبهشت1395  اول دبیرستان مدرسه شهید بهشتی ناحیه 1 اردبیل(سمپاد)

   چکیده ای از انشای سال اول دبیرستانم بود که آنرا در دفتر خاطراتم حفظ کرده ام و به این بهانه خواستم این روز فرخنده رو به همه معلمین و اساتید عزیزتر از جانم تبریک و تهنیت بگویم و از زحمات آنها تشکر کنم. همچنین جا دارد این روز عزیز را به همه معلمین واساتید گرانقدر ایران خصوصا آقایان محمد علی هاشمی٬زمان شفقتی٬ محمد رضا بایرام پور٬ پرویز عطارد٬عیسی دهقان٬غلامحسین رحیمی و همچنین زن عمویم تبریک و تهنیت بگویم و آرزوی توفیق توفیق روزافزون برای شما دارم.


مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

ارسال نظر با قابلیت نمایش فقط برای نویسنده
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
کد امنیتی